Tiigrisilmast karuke-ripats

4,50 

Hind: 4,50 eur

Karu oli soome-ugri mütoloogias tähtis tegelaskuju, kellest rääkides kasutati alati eufemisme, näit. “elav loom, “püha loom” jne. Tema auks korraldati suuri pidustusi ja mitte ühelegi jumalusele ei esitatud niipalju tantse ja laule kui talle. 

Tiigrisilm on kaitsev kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide ja needuste vastu. Ta näitab õiget jõu kasutamist ja toob esile terviku. Ta annab tuge sihtide saavutamisel, lastes tunnetada sisemisi ressursse ja tugevdades kavatsuste selgust.
Kivi on kasulik nii enda kui teiste inimeste vajaduste äratundmiseks. Ta teeb vahet soovmõtlemisel- sellel, mida te tahaksite ja sellel, mida tõepoolest vajate.
Temast on kasu dilemmade ja sisemiste konfliktide lahendamisel, eriti nende puhul, mis on tekkinud uhkuse ja põikpäisuse tõttu.
Emotsionaalselt tasakaalustab tiigrisilm yin-i ja yang-i ning annab emotsionaalsele kehale energiat. Ta leevendab depressiooni ja parandab meeleolu. Ta abistab oma annete ja võimete äratundmisel ja vastupidi – ületamist vajavate vigade nägemisel. Ta toetab sõltuvat isiksust muutuste tegemisel.

Karukese küljes on hõbedakarva ripats, karukese pikkus ninast sabani on 2,5 cm ja kõrgus 1,5 cm

Tarneaeg: 1-3 päeva

Laost otsas

Tootekood: 299 Kategooria: