Peridoot ripats roosa kivi ja hõbeketiga prooviga 925″

19,99 

Peridoot ehk oliviin ehk krüsoliit on oma kauni kuldselt särava oliivirohelise tooniga tuntud ka kui päikese sümbolina. Peridoodi ehk oliviini energia on soe ja võimas, mis aitab näha kogu enda sisemist kui ka välimist ilu.

Peridooti seostatakse hinnatud väärtustega nagu kuulsus, au, turvalisus ja üllus. Läbi tema kiirgavad vibratsioonid õpetavad meid elu hindama ja armastama.

Ta on võimas puhastaja ja aura kaitsja negatiivususe eest. Aitab meil vabaneda vanast taagast ja avaneda uutele võimalustele, viies meis selleks läbi vajalikud muutused.

Füüsiliselt tugevdab ainevahetust; on kasulik nahale, südamele, siseelunditele, silmadele. Kanda alati kontaktis nahaga või asetada vajalikule kohale.

Kodus aseta küllusenurka (sissepääsust kõige tagumine vasakpoolne nurk), et lisada armastuse, heaolu, võimaluste ja raha juurdevoolu. Peridoot ehk oliviin suurendab raha energiat ning tugevdab manifesteerimise jõudu.

Peridoot sobib eriti hästi augustikuus sündinud inimestele.

Lisainfo: peridoot ripats 0,5 x 0,4 cm; roosa ripats 1,5 x 0,6 cm, keti pikkus 24 cm; ripatsi pesa ja kett on hõbedast prooviga 925″

Tarneaeg: 1-3 päeva

Laost otsas

Kategooria: